Fikirlerin Gerçeğe Yolculuğu

Günümüz problemlerinin çözülmesi için mobil uygulamalar ve web siteleri tasarlıyor ve geliştiriyoruz.

Bu Bir Kültür Meselesi...


Appluca’yı, müşterilerimizin sorunlarına en yenilikçi, en adil ve en sürdürülebilir çözümleri üretmek için, sektöründe en az 10 yıl tecrübe sahibi, büyük ajans ve şirketlerde çalışmış yazılım mühendislerimizle birlikte kurduk.Başarılı olmanız için çok çalışıyoruz

Zamanında teslim edilmeyen projeler, kalitenin hep arka planda kalması, verilen fakat tutulmayan sayısız söz, performans ve güvenlik gibi önemli konuların göz ardı edilmesi, basit taleplerin ekstra masraflar ile yapılması, kaynak kodların yine bir ücret karşılığında verilmesi, “her şeyi yapabiliriz” diyen fakat “hiç bir şeyi” doğru yapamayan firmalar ve dahası. Yaşadığınız sorunları çok iyi biliyor ve her şeyi sizin memnuniyetiniz üzerine kuruyoruz. Appluca’da biz, “işi alana kadar” değil, “her zaman” sizin memnuniyetinize ve projenize odaklanıyoruz.

Kültür

Her geçen gün kendimizi daha da geliştiriyoruz. “Bir çok şirket” sektörde doğru bilinen yanlışları takip ederken, biz kendimizi ve işimizi “doğru” olanı savunmak, onu anlatmak ve uygulamak üzerine geliştiriyoruz. Sadece büyük bir yazılım firması olmak değil aynı zamanda sektördeki bu yanlışları düzeltecek bir kültür ortaya çıkarmak ve onun misyonerliğini yapmak istiyoruz.